Eko żywność, zioła, przyprawy, suplementy diety, oleje tłoczone na zimno, herbatki ziołowe, kosmetyki naturalne, olejki kosmetyczne i inne.

Ekstrakt z zielonej naowocni orzecha włoskiego 90ml MEDIFLOWERY

Liczba odwiedzin: 212
Cena: 54,99 PLN

EKSTRAKT Z ZIELONEJ NAOWOCNI ORZECHA WŁOSKIEGO 90 ML MEDIFLOWERY

Suplement diety. Wspomaga oczyszczanie jelit.

Ekstrakt zawiera naturalne substancje czynne wzmacniające organizm i regulujące pracę układu pokarmowego.

Składniki: zielone owoce orzecha (Juglandis recens fructus), spirytus rektyfikowany (zawartość etanolu max 50%), woda. Zawartość składników czynnych zalecanej porcji dziennej: 2,8 g.

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 5 ml produktu rozpuścić w 100 ml wody. Przyjmować 2 razy dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zalecana porcja dzienna: 2 porcje po 5 ml dziennie rozpuszczonych w 200 ml wody. W ekstrakcie mogą wystąpi naturalne różnice w kolorze. Na dnie butelki może pojawić się naturalny osad, który nie wpływa na jakość preparatu.

Warunki przechowywania: w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Uwaga: Preparat zawiera 50% etanolu. Może osłabiać zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn będących w ruchu. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Ekstrakt z zielonego orzecha - suplement diety - został zgłoszony i dopuszczony do sprzedaży decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS-ŻP-SD-4230-263/OP/10/3).

Kraj pochodzenia: Dania

Pojemność netto: 90 ml

Polecane produkty

Najpopularniejsze produkty

Cena: 16,00 PLN

Mąka orkiszowa jasna typ 650 jest wytwarzana tradycyjnymi metodami z ziarna pozyskanego z gospodarstw rolnych. Nasz orkisz to odmina Schwabenkorn. Jesteśmy...

Więcej...

Kategoria: Przyprawy
Cena: 6,49 PLN

SKŁADNIKI sól morska, masło shea, serwatka w proszku, skrobia kukurydziana, olej słonecznikowy, bazylia* (2,5%), tymianek* (2,5%), oregano* (2%), pietruszka* (2%),...

Więcej...

Kategoria: Supermarket
Cena: 28,99 PLN

Morwa suszona biała 1 kg - słodkie owoce morwy Owoce morwy nadają się do spożycia na surowo, jak również jako soki, marmolady i wina. To również świetna i...

Więcej...

Kategoria: Przyprawy
Cena: 11,99 PLN

Kurkuma nazywana jest też „ostryżem” i „szafranem indyjskim”. Jest rośliną z rodziny imbirowatych i występuje w ok. 70 gatunkach na terenie m.in. Indii i...

Więcej...

header2