Eko żywność, zioła, przyprawy, suplementy diety, oleje tłoczone na zimno, herbatki ziołowe, kosmetyki naturalne, olejki kosmetyczne i inne.

Nasza działalność to sklep z żywnością BIO, ziołami, suplementami diety, jak również przyprawami, które mogą urozmaicić naszą dietę.

Dostęp do naszej szerokiej oferty proponujemy przez sklep internetowy, którego asortyment rozwijamy dla potrzeb naszych klientów. Nasza misja to promowanie zdrowego trybu życia i medycyny tradycyjnej opartej na ziołolecznictwie i suplementach diety, również wykorzystanie naturalnych produktów jako kosmetyków i zdrowej żywności, edukacja w temacie dietetyki, znajomości naturalnych metod leczenia i zdrowego żywienia wspomaganego ziołami.

Naszymi podstawowymi produktami w sprzedaży są: przyprawy i zioła na wagę, przyprawy i zioła w opakowaniach jednostkowych, zboża, ziarna, mąki, oleje, suszone owoce, susze warzywne, żywność bezglutenowa i bez cukru, zamienniki cukrów, miody, suplementy diety i wiele innych.

W swojej ofercie posiadamy również kosmetyki.

Wizja Naszej Firmy obejmuje stworzenie miejsca, w którym osoby w różnym wieku i różnym stanie zdrowia będą mogły znaleźć odpowiednie dla siebie suplementy, zioła, żywność oraz wsparcie specjalistów w utrzymaniu zdrowego stylu życia.

Z roku na rok rośnie świadomość dotycząca zdrowego - naturalnego stylu życia, naszym zdaniem to nieuchronne aby żyć w dobrej kondycji.

Polska należy do krajów o dynamicznie starzejącym się społeczeństwie, co powoduje rosnąca liczbę osób starszych i chorych, które oprócz pomocy specjalistów powinny zainteresować się własnym ciałem i rozwijać profilaktykę skierowaną przeciw wielu dotykającym ich chorobom, naturalna żywność i zioła mają w tym względzie ogromny potencjał.

Najpopularniejsze produkty

Cena: 16,00 PLN

Mąka orkiszowa jasna typ 650 jest wytwarzana tradycyjnymi metodami z ziarna pozyskanego z gospodarstw rolnych. Nasz orkisz to odmina Schwabenkorn. Jesteśmy...

Więcej...

Kategoria: Przyprawy
Cena: 6,49 PLN

SKŁADNIKI sól morska, masło shea, serwatka w proszku, skrobia kukurydziana, olej słonecznikowy, bazylia* (2,5%), tymianek* (2,5%), oregano* (2%), pietruszka* (2%),...

Więcej...

Kategoria: Supermarket
Cena: 28,99 PLN

Morwa suszona biała 1 kg - słodkie owoce morwy Owoce morwy nadają się do spożycia na surowo, jak również jako soki, marmolady i wina. To również świetna i...

Więcej...

Kategoria: Przyprawy
Cena: 11,99 PLN

Kurkuma nazywana jest też „ostryżem” i „szafranem indyjskim”. Jest rośliną z rodziny imbirowatych i występuje w ok. 70 gatunkach na terenie m.in. Indii i...

Więcej...

header2